KONTAKTUJTE NÁS

POŘADATEL:

Akce pro školy, z.s
Kopřivná 11, 788 33 Kopřivná
IČO: 22820825
Telefon: (+420) 737 740 142
E-mail: info@taborhranice.cz
www.akceproskoly.cz

MÍSTO KONÁNÍ:

Prostory Základní školy, Hranice, Struhlovsko
Adresa místa konání:
Ulice: Struhlovsko 1795
PSČ: 753 01 Hranice

Jako zázemí pro náš příměstský tábor jsme zvolili prostory ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko. Toto místo nabízí výborné zázemí, protože nabízí vše co pro program letního příměstského tábora potřebujeme. Pro táborový program tak budeme moci využít veškeré venkovní i vnitřní prostory areálu, Stravování bude zajištěno ve školní jídelně. Více informací nalezenete v sekci Místo konání

Na táboře bude pro účastníky připravena vždy dopolední a odpolední svačinka a teplý oběd s polévkou. Samozřejmostí je pak pitný režim po celý den. Obědy bude připravovat přímo školní jídelna na ZŠ Struhlovsko, svačinky budeme připravovat sami. V případě, že má Vaše dítě nějaké stravovací omezení, prosím dejte nám to vědět. Jednou za týden bude oběd ze školní jídelny nahrazen opékáním špekáčků na výletě.

Organizovaný denní program začíná vždy v 8:30 a končí v 16:00. Instruktoři budou na místě vždy již od 7:30 a minimálně do 17:00. Proto si prosím čas tak, abyste Vaše dítě na místo dopravili v časovém intervalu 7:30 – 8:30, vyzvedněte si jej potom mezi 16:00 a 17:00.

Naší prioritou je využít v co největší možné míře venkovních prostor areálu, ale i dalších míst v okolí a k tomu budeme ještě vyrážet na výlety do okolí. V případě, že bude ale velmi špatné počasí, máme k dispozici velkou tělocvičnu a další vnitřní prostory, takže o komfort Vašeho dítěte bude postaráno. Pro každý případ ale nezapomeňte přibalit pláštěnku.

Pro děti je připraven akční sportovní program, při kterém se setkají s mnoha netradičními i tradičními aktivitami, Více informací nalezene na tomto webu v sekci Program tábora